Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

X

instagram

@idakozmetik

newsletter

Subcribe to our newsletter

X


Kıvırcık Saçlarıyla İkonlaşmış 4 Kadın

Anasayfa/ Kıvırcık Saçlarıyla İkonlaşmış 4 Kadın

Kıvırcık Saçlarıyla İkonlaşmış 4 Kadın

Kıvırcık Saçlarıyla İkonlaşmış 4 Kadın

Kıvırcık saç modelleri her zaman ön plana iddialı modeller olmuştur. Bakımı ve şekillendirmesi ne kadar zor olsa da kıvırcık saçların gösterişli ve iddialı dünyasında ilham alabileceğiniz 4 ünlü kadını ve ikonik saç modellerini sizler için bir araya getirdik.

1-Sarah Jessica Parker 

Sex and The City dizisiyle yıldızı sönmeyecek şekilde parlayan Sarah Jessica Parker’ın kıvırcık saçları hem dizi yayınlandığı dönemde hem de daha sonra yer aldığı reklam filmleri ve sinema filmleriyle her zaman trend modeller arasında yer aldı. Gür saçları ve etkileyici duruşuyla Sarah Jessica Parker hepimizin unutamayacağı bir ikon haline dönüştü. Saçlarınızı Sarah Jessica Parker kadar etkileyici ve gösterişli bir halde kullanmanız için Dalgalı Kıvırcık Saç Şampuanı en büyük yardımcınız olacak.

2- Shakira.

Pop dünyasının Kolombiyalı prensesi Shakira her hareketiyle olay oluyor. Shakira’nın saç modeli de Türkiye dahil birçok dünya ülkesinde kuaförlerin en çok tercih ettiği örneklerin başında geliyor. Shakira’nın kıvırcık saçlarından ilham alan kadınlar kıvırcık ve rahat saçların gücünü hissediyor ve hissetmeye de uzun süre devam edecek.

3- Donna Summer

Unutulmaz disco kraliçesi Donna Summer’ın hafızalardan silinmeyen ikonik saçları da kıvırcık saçlı kadın ikonlara çok uygun bir örnek. Kıvırcık saçları kontrol altında tutmak ne kadar zor olsa da Donna Summer hiçbir zaman bozulmayan saç modeli ile hep müthiş bir örnek oldu. Siz de Dalgalı ve Kıvırcık Saçlar İçin Kontrol Saç Kremi ile saçlarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

4-Rihanna

Rihanna kariyeri boyunca birçok saç modeli kullandı ama kıvırcık saçları her zaman akıllarda kaldı. En sık kullandığı saç modelinin kıvırcık ve rahat saçları olduğunu birçok röportajında da dile getiren ünlü yıldız kıvırcık saçların etkisinden çıkamıyor.